Tagi

Daj znac innymwyborcza.olkusz.pl
bet365 bonus
Okapy kuchenne Maan kominowe, przyścienne, wyspowe prosto od producenta, najlepsze ceny! ponad 25 letnie doświadczenie w produkcji okapów kuchennych! MAAN to Polskie, nowoczesne okapy kuchenne.
Żarty dzieci, Humor dzieci , śmieszne sytuacje
Do oglądania płuc używamy bronchoskop chirurgicznych nazywany endoskopem płucnym sztywnym.zzzz

Dojazd

PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA

Teatr PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA, Warszawa (Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA)

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert łączący dwa recitale Roberta Kudelskiego - Piosenki Jacquesa Brela i Charlesa Aznavoura. Te dwa niezwykłe spotkania z nastrojowymi kompozytorami, w doskonałym wykonaniu Roberta Kudelskiego, gwarantują udany i niepowtarzalny wieczór. Artyście na scenie towarzyszył będzie jak zwykle Janusz Tylman.

A oto fragmenty recenzji: Z prawdziwą brawurą i techniczną biegłością wykonał "Walc na tysiąc pas", przekraczając w ten sposób Rubikon wykonawczej sprawności, a w piosence "Flamandowie" przekazał poetycką głębię tego miniaturowego studium o przemijaniu i trwaniu. Jeżeli będziecie Państwo mieli okazję, posłuchajcie Kudelskiego. Śpiewa Brela z uczuciem i wyczuciem, oddając jedyny w swoim rodzaju nastrój i niezastąpione piękno jego piosenek w kongenialnym przekładzie Wojciecha Młynarskiego. fragment recenzji "Trybuna"

Nastrojowo, refleksyjnie i chyba magicznie. Słuchacze zostawili świat za progiem teatru, przenosząc się w świat uczuć, których na zewnątrz trzeba się wstydzić. Niejednemu słuchaczowi zakręciła się łza w oku, a publiczność nie chciała wypuścić wykonawców. "Nie opuszczaj mnie", "Wciąż bardziej cię kocham" czy "Starzy ludzie" wzruszały, pełne emocji "Amsterdam", "Następny" czy "Byki" powodowały, że podnosiła się nam adrenalina, a brawurowy "Walc na tysiąc pas" porwał do tańca. Artyści nie mogli zejść ze sceny, oklaskiwano ich na stojąco i żądano bisów. "Życzę państwu przede wszystkim miłości, bo tylko wtedy świat jest piękny, kolorowy i chce się żyć - powiedział Robert Kudelski, kończąc recital piosenką "Quand on n`a que l`amour". fragment recenzji "Dziennik Bałtycki"

Spektakl trwa 90 minut bez przerwy

Scenariusz i reżyseria: Robert KudelskiTermin: 06.07.2013
Miejsce: Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA, Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa, Warszawa,
Kategoria: Teatr


Ceny biletów:
    - natańsze 77,00 zł,
    - najdroższe 77,00 zł


Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 06.07.2013, godz.: 17:30
Opinie i oceny koncertu/imprezy PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA, Warszawa (Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA): 10 na 10 (Liczba ocen: 131):
Rewelacyjna i godna polecenia impreza.