Tagi

Daj znac innymbramka plus gsm bramka plus gsm
opisy do gg opisy do gg
życzenia świąteczne życzenia świąteczne
Gry RPG online Gry RPG online
bet365 sign up bonuszzzz

Dojazd

PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA

Teatr PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA, Warszawa (Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA)

Z największą przyjemnością zapraszamy Państwa na koncert łączący dwa recitale Roberta Kudelskiego - Piosenki Jacquesa Brela i Charlesa Aznavoura. Te dwa niezwykłe spotkania z nastrojowymi kompozytorami, w doskonałym wykonaniu Roberta Kudelskiego, gwarantują udany i niepowtarzalny wieczór. Artyście na scenie towarzyszył będzie jak zwykle Janusz Tylman.

A oto fragmenty recenzji: Z prawdziwą brawurą i techniczną biegłością wykonał "Walc na tysiąc pas", przekraczając w ten sposób Rubikon wykonawczej sprawności, a w piosence "Flamandowie" przekazał poetycką głębię tego miniaturowego studium o przemijaniu i trwaniu. Jeżeli będziecie Państwo mieli okazję, posłuchajcie Kudelskiego. Śpiewa Brela z uczuciem i wyczuciem, oddając jedyny w swoim rodzaju nastrój i niezastąpione piękno jego piosenek w kongenialnym przekładzie Wojciecha Młynarskiego. fragment recenzji "Trybuna"

Nastrojowo, refleksyjnie i chyba magicznie. Słuchacze zostawili świat za progiem teatru, przenosząc się w świat uczuć, których na zewnątrz trzeba się wstydzić. Niejednemu słuchaczowi zakręciła się łza w oku, a publiczność nie chciała wypuścić wykonawców. "Nie opuszczaj mnie", "Wciąż bardziej cię kocham" czy "Starzy ludzie" wzruszały, pełne emocji "Amsterdam", "Następny" czy "Byki" powodowały, że podnosiła się nam adrenalina, a brawurowy "Walc na tysiąc pas" porwał do tańca. Artyści nie mogli zejść ze sceny, oklaskiwano ich na stojąco i żądano bisów. "Życzę państwu przede wszystkim miłości, bo tylko wtedy świat jest piękny, kolorowy i chce się żyć - powiedział Robert Kudelski, kończąc recital piosenką "Quand on n`a que l`amour". fragment recenzji "Dziennik Bałtycki"

Spektakl trwa 90 minut bez przerwy

Scenariusz i reżyseria: Robert KudelskiTermin: 06.07.2013
Miejsce: Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA, Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa, Warszawa,
Kategoria: Teatr


Ceny biletów:
    - natańsze 77,00 zł,
    - najdroższe 77,00 zł


Wszystkie terminy i ceny biletów:
KUP BILET - data: 06.07.2013, godz.: 17:30
Opinie i oceny koncertu/imprezy PIOSENKI JACQUESA BRELA I CHARLESA AZNAVOURA, Warszawa (Projekt Teatr Warszawa ATM Studio NOWA SCENA KAMERALNA): 10 na 10 (Liczba ocen: 131):
Rewelacyjna i godna polecenia impreza.